URIAGE – BEBE MOISTOURISING MILK 500ML

1.015 ден

3 на залиха

Хидратантно млеко за тело со органски еделвајс.

3 на залиха

Шифра: 1432117 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Хидратантно млеко за тело со органски еделвајс.

97% од природно потекло. Со слаб мирис

Течна емулзија за хидратација на бебешката кожа која заштитува од сушење. Во својот состав има природен комплекс од Uriage термална вода и органски еделвајс кој во комбинација со растителни сквалени создава заштитен и хранлив филм на кожата.