VICHY – CAPITAL SOLEIL SPRAY FLUIDE ENFANTS SPF50+ 200ML

Original price was: 1.705 ден.Current price is: 1.534 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

Детски водено флуиден спреј за заштита на кожата од сонце за деца СПФ50+

Опис

Детски водено флуиден спреј за заштита на кожата од сонце за деца СПФ50+

Многу висока УВА и УВБ заштита. За детската чувствителна кожа. Содржи пробиотски фракции и вулканска вода кои ја зајакнуваат бариерата на кожата. Содржи патентирана NETLOCK технологија. Исклучително лесен, невидлив, немасен завршен слој. Нанесете пред изложување на сонце и во текот на денот повторувајте ја постапката.