VICTORIA’S SECRET – FALLING WATER SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со ароматичен овошен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434167 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Falling Water од Victoria’s Secret е спреј за тело со ароматичен овошен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Круша и Мов.