VICTORIA’S SECRET – HORIZON IN BLOOM SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен овошен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434171 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Horizon In Bloom од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен овошен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Диви цвеќиња, Праска и Кактус.