VIOLETA GOAT MILK PROTEIN – 2 IN 1 SHAMPON I KUPKA 400ML

210 ден

Нема на залиха

Шампон и купка со протеин од козјо млеко.

Нема на залиха

Шифра: 14328861 Категории: , Ознака:

Опис

Шампон и купка со протеин од козјо млеко.

Екстра нежен производ благодарение на хидратантните и хранливи својства на протеинот од козјо млеко. Составен со 98% природни состојки. Дерматолошки тестиран производ. Со пријатен нежен мирис. Не предизвикува солзи, не содржи SLES & SLS, не е тестиран на животни.