ACEROLA 180MG TBL. X 30

340 ден

2 на залиха

Една таблета содржи 180мг (мешавина на прашок од ацерола).

2 на залиха

Шифра: 987934 Категории: ,

Опис

Една таблета содржи 180мг (мешавина на прашок од ацерола). Наменет за нормална функција на имунолошкиот систем. Препорачана дневна доза за деца над 12 години е 1 таблета дневно да се џвака.