ALLGA SAN MOBIL GEL INTENZIV 100ML

365 ден

1 на залиха

Мобил гел интензив. 

1 на залиха

Опис

Мобил гел интензив. 

Содржи етерично масло од планински бор, рузмарин, жалфија, екстракт од гавез и арника, камфор. Помага за подобра подвижност, при вкочанетост на грбот и за опуштање на оптеретени, воспалени, мускули. Изразен ефект на ладење. После напорен ден или спортување, се нанесува и лесно се втрива на засегнатите места на нозе, раце, грб и рамења. Брзп се впива и не масти.