AVENT ANTI-COLIC 260ML SCF821/13

600 ден

1 на залиха

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 1+ месеци.

1 на залиха

Шифра: 1430230 Категории: , Ознака:

Опис

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 1+ месеци.

Дезен: Мајмунче

Anti-colic шише со специјален Air free вентил дизајниран да редуцира голтање на воздух од страна на бебето а со тоа и појава на стомачни колики.