AVENT ANTI-COLIC SISE 330ML SCF816/17

640 ден

2 на залиха

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 0+ месеци.

2 на залиха

Шифра: 1427864 Категории: , Ознака:

Опис

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 0+ месеци.

Anti-colic шише со специјален Air free вентил дизајниран да редуцира голтање на воздух од страна на бебето а со тоа и појава на стомачни колики.