AVENT CASA SO CEVKA 200ML SCF796/02

750 ден

Пластична чашка со силиконска цевка, наменета за над 9+ месеци.

Шифра: 1431899 Категории: , Ознака:

Опис

Пластична чаша со цевка (9+ месеци). Мека силиконска цевка, отпорна на гризење. Капакот со навој ја чува цевката чиста. 0% BPA – Без Бисфенол А

Боја: Виолетова