AVENT CASA SO KLUNCE 18+ M 300ML SCF804/3

760 ден

1 на залиха

Пластична чаша со тврдо клунче, за возраст над 18+ месеци.

1 на залиха

Шифра: 1431905 Категории: , Ознака:

Опис

Пластична чаша со клун (18+ месеци) идеална за преод од шише кон чаша. Со пластично клунче и рачки погодни за држење. 0% BPA – Без Бисфенол А

Боја: Зелена