AVENT ELEKTRICEN GREJAC ZA SISE

4.478 ден

1 на залиха

Електричен грејач за шише.

1 на залиха

Шифра: 1430951 Категории: , Ознака:

Опис

Електричен грејач за шише.

Брзо и ефикасно ја загрева содржината во шишето за само 3 минути. Функција за нежно одмрзнување на мајчино млеко и бебешки кашички.