AVENT ELEKTRICNA PUMPA ZA IZMOLZUVANJE

12.040 ден

1 на залиха

Електрична пумпа за измолзување.

1 на залиха

Шифра: 1430651 Категории: , Ознака:

Опис

Електрична пумпа за измолзување.

Најнов модел на електрична пумпа за гради за лесно и брзо измолзување на мајчино млеко. Нежно се прилагодува на брадавицата и го имитира природниот начин на цицање на бебето. 8 нивоа на стимулации и 16 нивоа на одмолзување со што нуди персонализирано искуство.  Меко перниче за масажа со топло чувство за нежна стимулација. Вклучува шише Натурал (125 мл/4oz) и цуцла за лесно комбинирање на исхрана со доење и со шише. Компатибилно со целиот асортиман на AVENT производи за хранење. Лесно за употреба, со батерии. Дискретен звук и осветлување за употреба, ден/ноќ. Лесно исцедување на млекото, дома и надвор.