AVENT KESI X 25

620 ден

2 на залиха

Кеси за чување мајчино млеко.

2 на залиха

Шифра: 1433107 Категории: , Ознака:

Опис

Кеси за безбедно складирање на мајчино млеко. Можат да се чуваат во фрижидер или замрзнувач.