BEBBLE – BODY OIL 150ML

235 ден

2 на залиха

Bebble Масло за тело 150мл

2 на залиха

Шифра: 1436835 Категории: , Ознаки: , , , ,

Опис

Bebble Масло за тело 150мл

Ја смирува и навлажнува бебешката кожа. За масажи после бањање и за третман на кожата на главата на бебето.

Употреба: нежно масирајте после бањање, на малку влажна кожа.