BEBBLE – SHAMPOO & BODY WASH 200ML

140 ден

2 на залиха

Bebble Шампон и купка за тело 200мл

2 на залиха

Опис

Bebble Шампон и купка за тело 200мл

Деликатно ја чисти бебешката коса и кожа, без притоа да предизвика иритација на очите. Со благотворен екстракт од лаванда.

Употреба: нанесете нежно на влажна коса и/или кожа, потоа добро исплакнете.