BEBBLE – TEETHING GEL 20ML

250 ден

2 на залиха

Bebble Teething гел 20мл

2 на залиха

Шифра: 1436830 Категории: , Ознаки: , , , , , ,

Опис

Bebble Teething гел 20мл

Со билни екстракти и смирувачки состојки за иритираните бебешки непца.

Упатство за употреба: лесно втријте малку гел со прст или четка. Повторете по желба и без ограничување, без потреба да се плакне. По нанесувањето, не давајте храна и течности најмалку 20 минути.