BIODERMA – HYDRABIO HYALU+ SERUM 30ML

Original price was: 1.830 ден.Current price is: 1.464 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

2 на залиха

Серум кој интензивно ја рехидрира кожата и ги намалува првите знаци на стареење

2 на залиха

Шифра: 1437096 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Серум кој интензивно ја рехидрира кожата и ги намалува првите знаци на стареење