HC KONOPNA KREMA SINA 250ML

705 ден

8 на залиха

Маст од коноп за екстра ладење. 

8 на залиха

Шифра: 1423820 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Маст од коноп за екстра ладење. 

Маст од коноп со 5% масло од коноп се употребува за масажа на кожата. Маслото од коноп ја зголемува циркулацијата на крвта во кожата и обезбедува релаксирачки ефект без чувство на иритација или непријатно чешање на кожата. Пријатно чувство на кожата трае долго по нанесувањето и овозможува чувство на опуштеност. Лесно се нанесува на кожата, не предизвикува боење и чувство на непријатност.

 

Масирајте ја кожата со нежни движења и овозможете чувство на ладење и опуштање. Ослободување на згрченост и болка.