PROPOLAID SPRAY – PROPOLGOLA FORTE – СО АЛКОХОЛ ЗА ГРЛО

300 ден

2 на залиха

Спреј за уста и грло на база на екстракт од прополис во алкохолен раствор, со есенциелни масла од мента. 

2 на залиха

Шифра: 1422625 Категории: ,

Опис

Спреј за уста и грло на база на екстракт од прополис во алкохолен раствор, со есенциелни масла од мента. Препорачана дневна доза за возрасни и деца над 15 години е 4 апликации на ден директно во усната шуплина.