**SET** LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS SPRAY 200ML + LIPIKAR GEL LAVANT 100ML

1.510 ден

Нема на залиха

СПРЕЈ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА ДЕТСКА КОЖА + СМИРУВАЧКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ

Нема на залиха

Опис

СПРЕЈ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА ДЕТСКА КОЖА + СМИРУВАЧКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ

СПРЕЈ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА ДЕТСКА КОЖА

Невидлив спреј за чувствителна детска кожа. За лице и тело.Многу висока отпорност на вода, пот и песок

СМИРУВАЧКИ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ

За осетлива сува кожа кај бебиња, деца и возрасни.Нежно чисти и заштитува.