LA ROCHE POSAY – ANTHELIOS LOTION WET SKIN SPF50+ DERMO-PEDIATRICS 200ML

1.875 ден

3 на залиха

Лосион за заштита од сонце за деца СПФ50+

3 на залиха

Опис

Лосион за заштита од сонце за деца СПФ50+

Многу висока заштита од сонце. Многу отпорен на вода, пот и песок. Дава ефект на влажна кожа и ефективен доколку се нанесе и на влажна кожа.