MARISOL PANTHENOL 0,9% 50ML

280 ден

1 на залиха

Марисол спреј за нос со декспантенол за регенерација и навлажнување на носната слузница.

1 на залиха

Шифра: 978885 Категории: ,

Опис

Марисол спреј за нос со декспантенол за регенерација и навлажнување на носната слузница. Содржи конзерванси. Наменето за примена кај деца нас 12 години и возрасни. Препорачана дневна доза е 4-5 пати на ден по 1-2 прскања во двете ноздри.