MEDELA – CONTACT NIPPLE SHIELDS *M* X 2

870 ден

1 на залиха

Медела силиконски брадавици број *M*

1 на залиха

Шифра: 1428121 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Медела силиконски брадавици број *M*

Силиконски брадавици кои се погодни за доилки кои имаат проблем со болни, рамни или вовлечени брадавици. Помагат да се воспостави и одржува доењето без прекин.