MUSTELA STICK SPF50+ 9ML

980 ден

5 на залиха

SUN STICK СО ВИСОКА УВ ЗАШТИТА 9МЛ

5 на залиха

Шифра: 1435329 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

SUN STICK СО ВИСОКА УВ ЗАШТИТА 9МЛ

Заштита од сонце за лице и тело, за бебиња од раѓање и за целата фамилија

Употреба:Се нанесува на секои 2 часа