PLIVIT B FORTE CAPS. X 60

210 ден

Нема на залиха

Комбинација од Б1,Б2,Б3,Б5,Б6,Б7,Б9,Б12.

Нема на залиха

Шифра: 1431326 Категории: ,

Опис

Комбинација од Б1,Б2,Б3,Б5,Б6,Б7,Б9,Б12. Препорачана дневна доза за возрасни е 1 таблета дневно со поголема чаша вода.