VICTORIA’S SECRET – BEFORE THE RAIN SPRAY 250ML

1.420 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434173 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Before The Rain од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Јузу, Лилијан, Планински водзух и Дождовни ноти.