VICTORIA’S SECRET – BRIGHT PALM SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434166 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Bright Palm од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Цвет од кајсија и Кокосово млеко.