VICTORIA’S SECRET – EARLY MORNING SUN SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цветен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434165 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Early Morning Sun од Victoria’s Secret е спреј за тело со цветен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Бели цвеќиња, Цвет од портокал.