VICTORIA’S SECRET – LIQUID COCONUT SPRAY 250ML

1.450 ден

Нема на залиха

Спреј за тело со цитрусен ароматичен мирис за жени.

Нема на залиха

Шифра: 1434168 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Liquid Coconut од Victoria’s Secret е спреј за тело со цитрусен ароматичен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Бергамот и Кокосова вода.