VICTORIA’S SECRET – OASIS BLOOMS SPRAY 250ML

1.450 ден

3 на залиха

Спреј за тело со ароматичен овошен мирис за жени.

3 на залиха

Шифра: 1434177 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Oasis Blooms од Victoria’s Secret е спреј за тело со ароматичен овошен мирис за жени. Ова е нов мирис со мирисни ноти на Цвет од цитрус и Кокосово млеко.