VITABIOTICS PERFECTIL TBL. X 30

717 ден

2 на залиха

TRIPLE ACTIVE додаток за здрава кожа, коса и нокти

2 на залиха

Шифра: 1435350 Категории: ,

Опис

TRIPLE ACTIVE додаток за здрава кожа, коса и нокти

TRIPLE ACTIVE додаток за здрава кожа, коса и нокти која во себе вклучува екстракт од семки од грозје, бета-каротен, Л-цистеин, плус 19 останати хранливи компоненти кои помагаат во намалување на опаѓање на косата, ги зацврстуваат ноктите и ја обновуваат кожата.

Производот не се препорачува за деца под 12 години

Употреба: Една таблета дневно со или веднаш по вашиот главен оброк со полна часа вода.