WELEDA – TOOTHPASTE CALENDULA 75ML

293 ден

3 на залиха

Паста за заби од невен. 

3 на залиха

Шифра: 1430026 Категорија: Ознаки: , ,

Опис

Паста за заби од невен. 

Паста за заби без ментол со природни растителни екстракти и минерали. Сооветна за употреба за време на хомеопатски третман, погодна за вегани. Темелно ги чисти забите, невенот смирува, маслото од анасон освежува и остава чувство на чистота во устата.