ACEROLA 40MG TBL. X 30

320 ден

Нема на залиха

Една таблета содржи 40мг (мешавина на прашок од ацерола). 

Нема на залиха

Шифра: 1423801 Категории: ,

Опис

Една таблета содржи 40мг (мешавина на прашок од ацерола). Наменет за нормална функција на имунолошкиот систем. Препорачана дневна доза за деца над 6 години е 1 таблета дневно да се џвака.