ACEROLA 500MG TBL. X 30

380 ден

Нема на залиха

Една таблета содржи 500мг (мешавина на прашок од ацерола). 

Нема на залиха

Шифра: 1423132 Категории: ,

Опис

Една таблета содржи 500мг (мешавина на прашок од ацерола). Наменет за нормална функција на имунолошкиот систем. Препорачана дневна доза за возрасни години е 1 таблета дневно да се џвака.