AMOSVITAL VITAMIN C 1000MG TBL. X 120

799 ден

Нема на залиха

Една таблета содржи 1000мг аскорбинска киселина. 

Нема на залиха

Шифра: 1427989 Категории: ,

Опис

Една таблета содржи 1000мг аскорбинска киселина. Наменет за нормална функција на имунолошкиот систем. Препорачана дневна доза за возрасни е една таблета дневно растворена со чаша вода.