APTAMIL COMFORT 2 400GR

770 ден

5 на залиха

За диететско регулирање на колики и опстипација

5 на залиха

Шифра: 1432856 Категории: , Ознака:

Опис

За диететско регулирање на колики и опстипација. Наменето за возраст од 6 месеци до 12 месеци. Содржи Бета палмитат, ГОС/ФОС, делумно хидролизиран протеин на сурутка.