AVENT ANTI-COLIC 260ML SCF816/14

520 ден

1 на залиха

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 1+ месеци.

1 на залиха

Шифра: 1427863 Категории: , Ознака:

Опис

Пластично шише со силиконска цуцла со најмал проток, за над 1+ месеци.

Anti-colic шише со специјален Air free вентил дизајниран да редуцира голтање на воздух од страна на бебето а со тоа и појава на стомачни колики.