AVENT CASA SO CEVKA 200ML SCF796/01

750 ден

Нема на залиха

Пластична чашка со силиконска цевка, наменета за над 9+ месеци.

Нема на залиха

Шифра: 1431898 Категории: , Ознака:

Опис

Пластична чаша со цевка (12+ месеци). Мека силиконска цевка, отпорна на гризење. Капакот со навој ја чува цевката чиста. 0% BPA – Без Бисфенол А

Боја: Сина