AVENT NATURAL 260ML SCF033/17

680 ден

Пластично шише со силиконска цуцла со среден проток 1+ месеци.

Шифра: 1428658 Категории: , Ознака:

Опис

Пластично шише со силиконска цуцла со среден проток за над 1+ месеци.

  • Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица
  • Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето
  • Со силиконска цуцла со среден проток за над 1+ м. 0% BPA – Без Бисфенол А.