AVENT NATURAL 330ML SCF036/17

760 ден

Пластично шише со силиконска цуцла со најголем проток за над 6+ месеци.

Шифра: 1432122 Категории: , Ознака:

Опис

Пластично шише со силиконска цуцла со најголем проток за над 6+ месеци.

  • Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица
  • Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето
  • Со силиконска цуцла за над 6+ м. 0% BPA – Без Бисфенол А.