AVENT NATURAL CUCLA 0+ M X 2 SCF041/27

450 ден

Нема на залиха

Силиконска цуцла за шише, со најмал проток за новороденче од 0+ месеци.

Нема на залиха

Шифра: 1427869 Категории: , Ознака:

Опис

Natural Силиконска цуцла за шише со 1 отвор наменета за новороденче 0+ месеци. 0% BPA – Вез Бисфенол А