AVENT NATURAL GLASS 120ml SCF051/17

790 ден

Нема на залиха

Стаклено шише со силиконска цуцла од 0+ месеци.

Нема на залиха

Шифра: 1427865 Категории: , Ознака:

Опис

Стаклено шише со силиконска цуцла од 0+ месеци.

Изработено од боросиликатно стакло отпорно на термички и механички дразби.

  • 120 мл
  • со силиконска цуцла
  • од 0 +месеци

Шише со најприроден облик на цуцла која имитира брадавица. Со напреден антиколик систем кој елиминира појава на стомачни колики кај бебето.