AVENT ULTRA AIR CUCLI LAZLIVKI 6-18M SCF085/03

511 ден

Нема на залиха

Цуцли лажливки 6-18 месеци. 

Нема на залиха

Шифра: 1431907 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Цуцли лажливки 6-18 месеци. 

Ортодонтски Ultra Air цуцли се со супер меки крилца кои не оставаат отисоци и задршка на влага на кожата на обравчињата.

Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.