AVENT ULTRA AIR HAPPY CUCLI LAZLIVKI 0-6M SCF080/01

550 ден

2 на залиха

Цуцли лажливки 0-6 месеци. 

2 на залиха

Шифра: 1430238 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Цуцли лажливки 0-6 месеци. 

Ултра софт цуцли со супер меки крилца кои не оставаат отпечатоци и задршка на влага на кожата на обравчињата. Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.