AVENT ULTRA SOFT CUCLI LAZLIVKI 0-6M SCF222/01

570 ден

Машки цуцли лажливки 0-6 месеци. 

Шифра: 1431908 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Машки цуцли лажливки 0-6 месеци. 

Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн.

  • 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.