AVENT ULTRA SOFT CUCLI LAZLIVKI 6-18M SCF223/02

570 ден

Женска цуцла лажливка 6-18 месеци. 

Шифра: 1432616 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Женска цуцла лажливка 6-18 месеци. 

Ортодонтски цуцли за смирување на вашето бебе со стилски модерен дизајн. 0% BPA (Бисфенол А)

Од супер мека пластика која не ја иритира кожата на обравчињата, со заштитно кутивче за максимална хигиена и за брза стерилизација во микробранова.