BEBBLE – WET WIPES LAVANDER X 64

140 ден

2 на залиха

Bebble влажни марамчиња Лаванда 64 парчиња

2 на залиха

Шифра: 1436832 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Bebble влажни марамчиња Лаванда 64 парчиња

Направени со 98% прочистена вода и 2% останати состојки: екстракт од лаванда, екстракт од памук, пантенол и витамин Е. Без алкохол!