BECUTAN AFTER SUN MILK 175ML

Original price was: 450 ден.Current price is: 360 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

Becutan млеко за после сончање

Шифра: 1437054 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Becutan млеко за после сончање

Becutan млекото по сончање е идеално за враќање на влажноста на кожата по нејзиното изложување на сонце. Во својот состав содржи маслиново масло, масло од невен, камилица и Д-пантенол кои ја потхрануваат и регенерираат кожата, истовремено правејќи ја мека и свиленкава. Брзо се апсорбира, а големиот процент на вода што го содржи интензивно ја негува кожата по сончањето враќајќи и ја нејзината влажност и еластичност. Се препорачува и за секојдневна нега на сува и чувствителна кожа.