BLACK UP SUNTAN CREAM SPF30 100ML

Original price was: 350 ден.Current price is: 280 ден.

Истекува за:
ден.
час.
мин.
сек.

Black Up Крем за сончање СПФ 30  100МЛ

Шифра: 903366 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Black Up Крем за сончање СПФ 30  100МЛ

Содржи комбинација на УВА- и УВБ-филтри, масла, витамин Е, Де-пантенол и на ши-путер.

Овозможува долготрајна заштита на вашата кожа за време на сончањето и воедно ја штити кожата од иритации, изгореници и од сушење, притоа правејќи ја мека и еластична.

Вградените филтри овозможуваат висока заштита (СПФ 30) од штетното дејство на УВА- и на УВБ-зраците во текот на сончањето.